Premier Padel, obwód zawodowy padel, w dalszym ciągu wykazuje ambicje w zakresie ewolucji i doskonalenia. Z okazji Italy Major w Rzymie, jednego z najważniejszych turniejów na torze, Premier Padel ogłosił zmiany w swoim zarządzie na oczach blisko 200 graczy.

David Serrahima mianowany dyrektorem generalnym ds Premier Padel

David Serrahima, obecny dyrektor generalny Octagon, dołącza do komitetu wykonawczego Premier Padel. Znany jako renomowany dyrektor w Hiszpanii, Serrahima nadal będzie piastował swoje stanowisko w Oktagonie, odgrywając jednocześnie kluczową rolę w schemacie organizacyjnym firmy Premier Padel. Nominacja ta wpisuje się w pragnienie Qatar Sports Investments (QSI), właściciela toru, odnowienia zespołu zarządzającego w celu wyniesienia projektu na wyższy poziom.

Od początku 2024 roku QSI regularnie odnawia swój zespół. David Serrahima będzie współpracował z Luigim Carraro, prezesem FIP, Davidem Sugdenem, dyrektorem generalnym toru, a także Robem Mitchellem, dyrektorem handlowym.

Alberto Bote mianowany kierownikiem redakcji Premier Padel

Oprócz mianowania Davida Serrahimy Premier Padel przedstawił także Alberto Bote jako nowego redaktora i menedżera marki. Dziennikarz będzie odpowiedzialny za opracowanie standardów redakcyjnych i narracji projektu poprzez aktywizację mediów i partnerów.

Rosnący zespół

Dzięki tym dwóm nowym nominacjom Premier Padel w ciągu roku liczba stałych członków zespołu wzrosła z 10 do 45. Ta ekspansja szczególnie wzmocniła sektor sportowy toru.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.