Już za tydzień wielki start sezonu 2024 dla elity padel światowy. Rzeczywiście najlepsi gracze na świecie spotykają się w Riyadzie w Arabii Saudyjskiej w celu wznowienia Premier Padel.

I czekając, aż gwiazdy włączą się do walki, oto one kwalifikacjach do P1, który rozpoczyna się w tę sobotę, Z sześciu Francuzów w biegu.

Będziemy podążać pierwsi Manu Vivesa i Jérémy’ego Scateny, którzy nie zostali zepsuci w losowaniu, ci, którzy od początku zmierzyli się z rozstawioną 1. previą złożoną z braci Melendez.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w następnej rundzie będzie co najmniej jeden Francuz Johan Bergeron i Max Moreau są przeciwni Jerome Inzerillo i jego hiszpański partner Martinez Sanchis.

Wreszcie Thomas Leygue i Ferran Insa staną naprzeciw doświadczonego Sergio Icardo i Christiana Fustera.

Do najciekawszych plakatów pierwszej rundy zalicza się oczywiście ten, na którym Aitor Garcia i Mario Huete (TS6) walczą z Tino Libaakiem i Leo Augsburgerem, byłymi członkami pierwszej dwudziestki rankingu World Padel Tour, którzy w nowym rankingu FIP znaleźli się poza pierwszą setką !

Wśród dziewcząt bez Francuzów, ale starcia, które i tak zapowiadają się interesująco, co zobaczycie poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !