Jak informowaliśmy wczoraj, Premier Padel właśnie ujawnił listy zarejestrowanych na pierwszy duży turniej w 2024 r.: P1 w Riyadzie.

Konkurs, który odbędzie się od 24 lutego do 3 marca zobaczą następni siedmiu Francuzów wybrać się do Arabii Saudyjskiej.

w filles, pojedynczy Alix Collombon będzie podróżować na Bliski Wschód. Lyonka, oczekując na powrót po kontuzji swojej nowej partnerki Juliety Bidahorrii, połączy siły ze Szwedką Amandą Girdo. Zespół ten weźmie udział bezpośrednio w losowaniu głównym zawodów.

Osoby zarejestrowane:

w panowie, sześciu Francuzów stanie na starcie kwalifikacji. Jérémy Scatena, który ogłosił kilka tygodni temu zatrzymać międzynarodowe turnieje, nadal będzie bardzo obecny obok Instrukcja Vives. Który z tych dwóch lewicowych zawodników zagra na prawej stronie w Riyadzie? Z naszych informacji wynika, że ​​w sprawę powinien być zaangażowany Vives, ale na razie nie jest to nic oficjalnego.

Znajdziemy również Thomas Leygue, który nadal współpracuje z Hiszpanem Ferranem Insą, ale także Jerome Inzerillo i Hiszpan Sanchis, a także para 100% tricolor Max Moreau / Johan Bergeron.

Ze swojej strony Dylana Guicharda et Bastien Blanqué są czwarte na Lista oczekujących. O ile nie będzie dużej niespodzianki, nie powinni być obecni w Arabii Saudyjskiej.

Rejestrujący:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !