To duży cios dla fanów padel Francuski: śledzenie ćwierćfinałów, półfinałów i finałów nie będzie możliwe Premier Padel Riyad P1 z Francji.

Rzeczywiście, jak już powiedzieliśmy, sezon 2024 rozpoczyna się we wtorek 5 marca w Canal Plus. Zaszyfrowany kanał, który rozpocznie nadawanie na żywo podczas Majora w Katarze, nie będzie zatem transmitował transmisji na żywo z Riyadu P1. Retransmisje turnieju w Arabii Saudyjskiej od przyszłego tygodnia nadal będzie można oglądać w „Soir de padel”, nowy program, który będzie można śledzić w każdy wtorkowy wieczór w Canal Plus Sport 360.

Dla tych, którzy wciąż myśleli, że mogą śledzić ćwierćfinały, półfinały i finały na YouTube, nie będzie to również możliwe, ponieważ Canal Plus ma prawa do tych meczów Francji, kanał Premier Padel jest zablokowany we Francji od kwartów… Nie ma też możliwości śledzenia meczów w Red Bull TV z naszego terytorium…

Rozumiesz, ćwierćfinały, półfinały i finały Premier Padel Riyad P1 nie będzie widoczny na żywo we Francji. Tym bardziej powód mieć wielki dzień padel już w tę środę i cieszcie się pięknymi plakatami ósmej klasy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !