Fernando Belasteguina i Juana Tello w końcu wspólnie zadebiutowali w tę środę o godz Premier Padel Sewilla P2. A przynajmniej możemy powiedzieć, że Argentyńczycy rozpoczęli mecz doskonale przeciwko swoim rodakom Juanowi Cruz Belluati i Miguelowi Lampertiemu.

W szczególnych warunkach zewnętrznych, szczególnie wietrznie, nowa para wykazała się już świetną postawą. W swoim pierwszym oficjalnym meczu na prawej stronie od 2020 roku Belasteguin czuł się komfortowo na prawej stronie. Pierwsze wrażenie, jakie pozostało, jest zatem bardzo dobre dla tych, którzy prowadzili 6/2 5/2 przeciwko Belluati i Lampertiemu, ale nie byli w stanie dokończyć zadania z powodu deszczu, który ponownie pojawił się w Andaluzji.

W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy będzie można wznowić grę w Sewilli, ale wydaje się, że piąty rozstawiony jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie pierwszej rundy 5 drużyn. Czy uda jej się to po powrocie do gry, czy też będziemy świadkami nieprawdopodobnego powrotu ćwierćfinalistów Bruksela P2?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !