Faworyci w pierwszej rundzie przeciwko kwalifikantkom Carlotcie Casali (53) i Larie Arruabarrenie (61), Alix Collombon i Juliecie Bidahorria wykonali swoje zadanie w ten środowy wieczór o godz. Sewilla.

Po wyrównanym pierwszym secie, w którym przełamały się w najlepszym momencie, Alix i Julieta w drugim secie zmierzyły się z dwoma rywalkami, które sprawiały wrażenie, że zmarnowały swoją szansę w tym spotkaniu.

Pomimo lekkiego wybuchu dumy ze strony hiszpańsko-włoskiego duetu pod koniec meczu, para francusko-argentyńska logicznie wygrała w dwóch setach 6/4 6/3 w czasie 1:33 i zakwalifikowała się do XNUMX/XNUMX finału rozgrywek.

Jutro na pewno zmierzą się z Virginią Rierą i Sofią Araujo (siódme rozstawienie zmierzy się z wild-card Portillo / De La Rosa dziś wieczorem), że Alix i Julieta będą próbowały wspólnie zakwalifikować się do pierwszego ćwierćfinału.

Tymczasem nie przegapcie końcówek meczów w Sewilli:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !