I dwa dla Ale Galana i Fede Chingotto! Po triumfie w Belgiiduet zrobił to ponownie w starciu z Franco Stupaczukiem i Martinem Di Nenno (7/6 (6) – 6/4), o godz. Sewilla.

Dwóch graczy nad resztą

Od początku meczu najskuteczniejsi byli Fede Chingotto i Martin Di Nenno, czyli dwaj prawicowcy. Błyszczący w obronie obaj pomocnicy odrabiali błędy swoich partnerów. Scenariusz, który w związku z tym doprowadził do bardzo zaciętego pierwszego aktu. Ostatnie słowo należało jednak do Galana i Chingotto (8-6 w tie-breaku).

Fede Chingotto Sewilla

Remake Puerto Cabello

Kiedy wrócili z ławek, czterej mężczyźni dali wspaniały występ przed publicznością La Cartuja. Alejandro Galan i Franco Stupaczuk, bardziej dyskretni w pierwszym secie, podnieśli poziom gry, ale to „Superpibes” ostatecznie przełamali się, tracąc w sumie 26 niewymuszonych błędów. Bardziej sumienni i bardziej chirurgiczni w swoich uderzeniach (16/25) Galan i Chingotto wygrali w dwóch setach, jak w Wenezueli. Pozbawiają Argentyńczyków pierwszego pucharu i odnoszą drugi sukces z rzędu.

Zatem nigdy dwa bez trzech? Przyjedź do Asunción od 13 do 19 maja, aby doświadczyć Paragwajski P2.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.