Jest to pierwszy materiał siewny, który podbił drzwi w Andaluzji. Fernando Belasteguin i Juan Tello doznali faulu Teo Zapaty i Enrique Goenagi w 1/8 finału Premier Padel Sewilla P2. Argentyńczycy mogą winić siebie, że zebrali plony podczas tego meczu…

Zaskakująco bardzo czuli się komfortowo podczas wczorajszego pierwszego oficjalnego meczu razem, Bela i Tello pokazali w czwartek zupełnie inną twarz. Jednak piąty rozstawiony miał wiele okazji w tym spotkaniu, ale zbyt często brakowało mu precyzji, jak w przypadku tie-breaka pierwszego seta, który był całkowicie nieudany i ostatecznie zdobył siedem punktów do zera przez Zapatę i Goenagę, wszyscy w stopniu mistrza .

W drugiej rundzie obie pary nadal walczyły cios za cios, jednak tym razem w gorących momentach to faworyci byli najmocniejsi (7/5). Mając set po obu stronach, myśleliśmy, że nowy argentyński duet w ostatnim akcie wykorzysta swoje doświadczenie, ale tak się nie stało.

Zbyt nieprecyzyjni zawodnicy Miguela Sciorilliego nie mieli dziś tego, co było potrzebne, aby pokonać bardzo ugruntowaną i znacznie bardziej wyrównaną parę. Teo i Enrique, bardziej zasłużeni przez cały mecz, logicznie wygrali 7/6 (0) 5/7 6/3 i zakwalifikowali się do swojego pierwszego wspólnego ćwierćfinału.

Jutro spróbują kontynuować swoją wspaniałą przygodę w Sewilli przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Stupa / Di Nenno (TS4) a Alonso / Arroyo, który będzie można śledzić na żywo tylko tutaj !

Ze swojej strony Bela i Tello kończą pierwszy turniej, podczas którego na zmianę grają dobrze i gorzej. Zobaczymy w Asunción, czy dwóm przyjaciołom uda się odzyskać pewną spójność.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !