Pokonani w półfinale brukselskiego P2 przez Gemmę Triay i Claudię Fernandez, numery 1 będą miały szansę zemścić się jutro o godz. Sewilla...

Faworyci rozpoczęli dzień ćwierćfinału z przytupem! W remiksie ćwierćfinału w Brukseli Fernandez i Triay zmiażdżyli Lucię Sainz i Patty Llaguno. Weterani, którzy w Belgii zajęli set z numerem 3, nie wytrzymali w ten piątek długo. Końcowy wynik 6/1 6/1 dla Gemmy i Claudii, które „wyprostowały rekord”.

Paula Josemaria i Ari Sanchez nie zostawili ani jednego meczu więcej na rzecz Veroniki Virsedy i Marty Ortegi, które pokonały 6/2, 6/0.

Jutro naprzeciw siebie staną nam dwie pary w świetnej formie. Miejmy nadzieję, że te dwa duety będą mogły zaoferować nam wielką walkę, niczym w Brukseli, gdzie numery 3 sprawiły niespodziankę, pokonując numer 1 po 2:30 gry i trzech setach. Czy uda im się zrobić to samo w sobotę w Sewilli?

Tymczasem czas na panów w La Cartuja ze 100% andaluzyjskim starciem: Navarro / Lebron vs Ruiz / Gonzalez!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !