Kontynuacja i zakończenie 16/XNUMX finału w najbliższą środę w Sewilli, ze wspaniałymi plakatami w perspektywie.

Punkt z okazji Święta Pracy dla graczy padel profesjonaliści: w najbliższą środę 1 maja, która jest jednocześnie świętem państwowym w Hiszpanii, trybuny La Cartuja powinny zapełnić się widzami spragnionymi „puntazos”.

W drugiej części 16. rundy spodziewamy się bardzo dobrych meczów, z oczywiście wielkim debiutem nowej pary Tello / Belasteguin. Argentyńczycy skrzyżują miecze ze swoimi rodakami Lampertim i Belluati, którzy w Belgii byli w bardzo dobrej formie. Szok dnia bez wątpienia!

Wciąż wśród mężczyzn będziemy szczególnie śledzić mecz pomiędzy Sanzem / Nieto a cudownymi Augsburgerem i Libaakiem. Ze swojej strony Yanguas i Garrido będą musieli uważać na Muñoza i Garcię, przez których Lebron i Paquito drżeli w Brukseli!

Po stronie kobiet Barbara Las Heras i Victoria Iglesias, które wciąż nie znalazły magicznej recepty, będą próbowały odnieść pierwsze wzorcowe zwycięstwo nad młodymi Alonso i Ustero. Naprawdę nie jest to prezent dla pary, której brakuje pewności siebie…

Po stronie francuskiej będziemy oczywiście śledzić Alix Collombon i jej partnerkę Julietę Bidahorrię, które będą głównymi faworytami w meczu przeciwko wykwalifikowany Casali i Arruabarrena.

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze od godziny 09:00 w Sewilli:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !