To plakaty marzeń umieszczone pod znakiem zemsty, które zobaczymy dziś podczas półfinału P2 Sewilli w La Cartuja.

Bierzemy to samo i zaczynamy od nowa

Po stronie pań cztery najlepsze pary na świecie znajdują się w ostatniej czwórce, podobnie jak w P2 w Brukseli. Numer jeden na świecie Ari Sanchez et Paula Josemaría dzisiaj w południe otworzę bal i postaram się wypaść jak najlepiej Gemma Triay et Klaudia Fernandez, z którym przegrali w zeszłym tygodniu.

Delfi Brea et Bea González są faworytami do drugiego półfinału. Zatytułowany w Puerto Cabello i Brukseli, obaj gracze przeżywają obecnie wielką falę pewności siebie po serii kolejnych zwycięstw (13). Jednakże, Tamary Icardo et Ale Salazarzeszłotygodniowe porażki w trzech rundach z pewnością wystarczą, aby spowodować problemy dla rozstawionej z numerem dwa drużyny.

Remake finału, Lebron/Navarro w ostatniej czwórce

Jeśli chodzi o mężczyzn, dzisiaj także mamy najlepszych na torze w Sewilli. juan lebron et Paquito Navarro wymazali złą pamięć o Brukseli i obecnie starają się odegrać wiodącą rolę. Obaj panowie będą walczyć o bilet do pierwszego finału razem w 2024 roku, tak jak Franco Stupaczuk et Martina Di Nenno, które od początku sezonu utknęły w półfinale.

Na zakończenie dnia Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia będą mieli okazję naprawić swoją sytuację po porażce w finale w Brukseli. Numery światowe, z którymi skrzyżują miecze Fede Chingotto et Ale galan w konfrontacji śmierdzącej prochem, jak wszystkie dzisiejsze plakaty.

Połówki dostępne na Youtube

Ci, którzy nie mają dziś biletu do Andaluzji, nie martwcie się, nie przegapicie żadnego z tych pojedynków na szczycie!

Wszystkie półfinały będą transmitowane na żywo od godziny 12:XNUMX kanał YouTube z Premier Padel.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!