Hiszpańscy kibice liczyli na rewanż w Brukseli P2 o godz Sewilla pomiędzy parami Navarro/Lebron i Nieto/Sanz, ale to się nie odbędzie…

Rzeczywiście, jeśli Paquito i Juan wywiązali się ze swojej części umowy, wygrywając wczoraj pierwszą rundę z Esbri / Rico, w tę środę Coki i Jon byli daleko od zakwalifikowania się do ósmej rundy…

Po wyrównanym rozpoczęciu pierwszego seta, para numer 9 Premier Padel, doświadczył załamania w najgorszym momencie. Mecz rozpoczął się od wyniku 0/40, przy wyniku czterech karygodnych błędów (jeden dla Nieto, trzy dla Sanza), co dało Argentyńczykom pierwsze przełamanie w meczu przy stanie 4/4. Dzięki nowym piłkom potężne cuda Team Nox nie przegapiły szansy na objęcie prowadzenia w tym meczu. Pierwszy set wygrał 6/4, a ich dzisiejsi przeciwnicy będą ciągnąć jak piłkę.

Z tyłu półfinalistka Bruksela P2 nigdy nie zdołała wrócić. Nie mogąc przeciwstawić się celności Libaaka i potężnym uderzeniom Augsburgera, faworyci zostali wyeliminowani w 1h07: 6/4 6/2.

W tych szybkich warunkach panujących w Andaluzji Tino i Leo pokazują, że są znacznie lepsi od pary startującej w previach. Jutro Argentyńczycy będą starali się sprawić kolejną niespodziankę przeciwko Paquito Navarro i Juanowi LeBronowi. Czy uda im się to osiągnąć?

Aby śledzić pozostałe mecze w Sewilli, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !