Czas na rundę XNUMX Premier Padel Sewilla P2. Szczególnie będziemy śledzić wejście do biegu pierwszych czterech rozstawień wśród pań.

Jak zobaczycie w dzisiejszym programie, w Andaluzji żadne ziarno nie gryzło jeszcze kurzu. Faworyci są na dobrej drodze do 1/8 finału, co dobrze wróży dobrym starciom po stronie La Cartuja.

Ponadto prognoza pogody nie przewiduje na dziś opadów deszczu, dlatego należy cieszyć się dniem nieco mniej obfitującym w wydarzenia niż wczoraj. Przy pięknym słońcu i 21°C przed nami najlepsi gracze, tacy jak Leo Augsburger, nadal powinni być na imprezie, Paquito Navarro i Juan LeBron, którzy zmierzą się z Zabójcy Sanza/Nieto, zostałeś ostrzeżony!

Kilka meczów wydaje się kuszących, zwłaszcza ten pomiędzy nową parą Campagnolo / Leal a wersją 2.0 duetu Gonzalez / Ruiz. Po stronie francuskiej Alix Collombon i jej partnerka Julieta Bidahorria będą wspólnie próbowały zakwalifikować się do pierwszego ćwierćfinału. Na koniec dnia na torze 7 Lyonnaise i Argentyńczyk zmierzą się z Sofią Araujo i Virginią Rierą (TS3).

Czy w ten czwartek będziemy świadkami eliminacji najlepszych rozstawionych zawodników?

Dzisiejszy program:

Oto linki do śledzenia meczów od godziny 10:00 czasu francuskiego:

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !