Wreszcie nadszedł piątek, a kto powiedział piątek, ten mówi o ćwierćfinale Premier Padel. Spotykamy się od 10:00 w La Cartuja na ćwierćfinale Sevilla P2!

Wśród dziewcząt znajdziemy osiem najlepszych par zakwalifikowanych do ćwierćfinału, widzowie będą więc mogli zobaczyć elitę padel świat w pracy w ten piątek. Na papierze najbardziej nierozstrzygniętym meczem jest mecz pomiędzy Icardo / Salazarem (TS4) a Castello / Jensenem (TS6).

Wśród mężczyzn niewiele brakowało, abyśmy również mieli prawo do „kolejki górskiej”, ale Teo Zapata i Enrique Goenaga przyszli pobawić się w psucie sportu wyeliminowanie Beli i Tello. Hiszpanie staną dzisiaj przed trudnym zadaniem, aby zmierzyć się ze Stupą i Di Nenno.

Fani z pewnością docenią stuprocentowo andaluzyjski mecz Lebron / Paquito kontra Ruiz / Gonzalez i oczywiście będą zachęcać inną „lokalną” parę, Garrido / Yanguas, która ociera się o numer 100 Coello i Tapia.

Piękny dzień padel który nadchodzi, jak widać w poniższym programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !