Miguel Semmler i Ignacio Vilariño, którzy skorzystali z a wild-card dla Premier Padel Sewilla P2, doskonale rozpoczęli turniej. Rzeczywiście, obaj mężczyźni zdominowali parę, która rozpoczęła sezon na 8. miejscu!

Był to jeden z najważniejszych meczów pierwszego dnia 2/7 finału Sevilli P6 i wywołał niespodziankę. Rzeczywiście, nie faworyci spotkania, przeciwstawiając im się Victor Ruiz i Lucas Bergamini, Semmler i Vilariño, którzy wrócili do siebie po kontuzji „Vili”, zaimponowali zwycięstwem 6/2 6/1, które zakwalifikowało ich do drugiej rundy, gdzie znajdą Maxi Sancheza i Sanyo Gutiérreza. Rozczarowujący w Belgii Argentyńczycy wrócili na właściwe tory i przekonująco zwyciężyli z Gilem / Moyano 6/4, XNUMX/XNUMX.

Również nieco przedwcześnie pokonani w Brukseli Momo Gonzalez i Alex Ruiz odzyskali skuteczność w decydujących meczach, wygrywając 7/6, 7/6 z Gutierrezem / Rico.

Wyczekiwany w Sewilli Paquito i LeBron również spisali się na medal w starciu z Rico / Esbri, parą, która podczas pierwszego turnieju w sezonie pokonała duet Sanyo / Navarro. Końcowy wynik 7/5 6/3 dla rozstawionego 2, który wyłoni zwycięzców jednego z szoków dnia: Nieto / Sanz vs Libaak / Augsburger. Czy Andaluzyjczycy będą mieli okazję zemścić się na tych, którzy ich pobili w Brukseli?

Aby śledzić mecze w najbliższą środę:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !