Niecały tydzień po finale P2 w Brukseli, Chingotto/Galan et Coello/Tapia zrobi to ponownie w półfinale P2 w Sewilli.

Chingotto i Galan szybko

W ćwierćfinale m.in. Ale galan et Fede Chingotto zmierzył się Maxi Sancheza et Sanyo Gutiérrez na korcie centralnym La Cartuja. Weterani nigdy nie zdołali zbliżyć się do poziomu przeciwników i nie zdobyli ani jednego break pointa w grze.

Chingalan opiera się na zaufaniu uzyskanym dzięki tytułowi zdobytemu w Belgii. Obaj zmiażdżyli Argentyńczyków w 53 minuty gry: 6/2 – 6/2. Ale Galan i Fede Chingotto zagrają w swoim trzecim półfinale w trzech turniejach na torze Premier Padel.

Tapia i Coello w trybie walca parowego

Na zakończenie dnia Agustin Tapia et Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , mieli do czynienia Mike'a Yanguasa et Javi garridopodobnie jak w ubiegłą sobotę w półfinale P2 w Brukseli. Tego wieczoru najlepsi na świecie nie przybyli na wyrównanie, wygrywając pierwszą rundę w niecałe 30 minut (6/1).

W drugim secie Yanguas próbował wywołać bunt obok znajdującego się w trudnej sytuacji Garrido na torze. Hiszpanie zdobyli cztery break pointy, aby rozpocząć mecz, ale Tapia i Coello zachowali powagę i zakończyli obrzydzanie przeciwników w 1h15 gry: 6/1 – 6/2. Argentyńczyk i Hiszpan są bardziej niż kiedykolwiek gotowi do zemsty jutro około 18:XNUMX.

Z Lebronem/Navarro i Stupa/Di Nenno, wszyscy faworyci są teraz zaproszeni do finałowej czwórki, która w Andaluzji zapowiada się wybuchowo!

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!