Niepokonany od początku sezonu na torze A1, Tolito Aguirre et Gonzalo Alfonso pojawi się na torze Premier Padel na P1 w Mar del Plata.

Argentyńczycy pokonując w zeszłym tygodniu wygrali FIP Rise of Buenos Aires II Ramiro Jesus Valenzuela et Pol Hernandez Alvarez w finale (6/2 – 6/1). Oprócz nagród pieniężnych i punktów do rankingu FIP, obie drużyny otrzymały na koniec turnieju: wild-card dla Mar del Plata Premier Padel P1, który odbędzie się w dniach 20-26 maja.

Comme Maxiego Sancheza Blasco et Federico Chiostri, Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso będą zatem eksportować swoje talenty na tor Premier Padel podczas turnieju, który staje się coraz bardziej atrakcyjny. To uczestnictwo jest być może pierwszym krokiem w tym kierunku potencjalne przejście, o którym wspomniał Alfonso la Padel Liga profesjonalna, przybycie, na które niecierpliwie liczysz !

Po stronie pań – Hiszpanki Anna Dominguez et Laurę Lujan Rodriguez zdobył także zaproszenie na P1 w Mar del Plata dzięki posiadaniu Gabriela Roux Vidal et Gianina Mineri w finale (6/0 – 6/1).

Ana Dominguez Laura Lujan Rodriguez FIP Rise Buenos Aires
Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!