Wiceprezes wykonawczy ds. korporacyjnych i starszy radca prawny Premier Padel, Dawid Sugden, zapewnia w wyłączność na Padel Magazine że jutro o 17:XNUMX zostanie ogłoszone wielkie ogłoszenie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dotyczy to Francji!

„Zrobiliśmy w dwa miesiące to, co zajmuje dwa lata pracy”, wyjaśnia David Sugden „który nie spał dużo w ostatnich tygodniach”.

Rzeczywiście, "drużyna marzeń"Że Premier Padel twierdzi, że buduje, będzie gotowy do ogłoszenia czegoś wielkiego. Wyobrażamy sobie zatem, że jutro zostanie ujawniony cel kolejnego dużego turnieju.

Co więcej, David Sugden pozwala sądzić, że to wydarzenie mogłoby mieć miejsce we Francji: „to wielkie ogłoszenie związane z twoim krajem!"

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !