L 'APT Padel Wycieczka ogłasza kolor swoim pierwszym otwarciem, które rozpocznie się jutro w Paragwaju. Ta druga edycja profesjonalnego toru ogłoszona jako najbardziej międzynarodowy z profesjonalnych torów daje nam swoje pierwsze zdjęcia.

Nasz francuski Jérémy Scatena, oficjalnie wystartuje na torze w najbliższy wtorek, 2 marca, i przejdzie do Open, a następnie Master w Quinta Sports Club.

Wszystkie oczy będą skierowane na Paragwaj. Za tą próbą fani porównają się z World Padel Tour koniecznie.

Pamiętajcie, że to dopiero druga edycja toru. Ponadto APT Padel Trasa już kończy się sukcesem tam, gdzie zawiodło wiele torów: rozpoczęcie toru w marcu, kiedy trzeba będzie poczekać do kwietnia przyszłego roku na WPT. To już małe zwycięstwo.

apt tablica padel Paragwaj Open Tour 2021

W menu: 49 par, reprezentowanych 7 krajów.

Oficjalnie zawody właśnie rozpoczęły się od pierwszego w nowym sezonie meczu z paragwajczykami, Steven Mazó et Jose Jimenez contre Daniel Cañete et Marcelo Gimenez , mecz przedkwalifikacyjny pierwszej rundy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.