Padel Magazine - Kristina Clément, więcej niż impreza, odpowiedzialna za centrum Padel w All Suites Resort & Spa w La Gaude (06), przygotowuje się na weekend 19 / 20 w październiku, sensacyjne wydarzenie w Gaude, w Alpy Nadmorskie (06), w pobliżu Nicei. Turnieje i inicjacje Padel pozwolą widzom i graczom odkryć lub rozwinąć swoją grę.

To niezwykłe wydarzenie ma sens, gdy zobaczysz idealną lokalizację 3 Padel Court Club w 4 * Resort Hotel, ale nie tylko. Dzięki wyjątkowemu przybyciu mistrza Argentyny Pauli EYHERAGUIBEL, obecny i 8 razy mistrz świata padel i trener Sergio NAVARRO i hiszpański trener padel, program zapowiada się ekscytująco (patrz plakaty).

W programie:

1. Klinika z Paulą EYHERAGUIBEL w towarzystwie Sergio NAVARRO Sobota 19 Październik od 14h30.

Co to jest klinika? Godzinna „lekcja ekspresowa” udzielona przez Paulę i Sergio na boisku, aby dać swoim specjalistom technicznym i taktycznym porady na temat padla małej grupie graczy. Sesja kończy się punktami rozegranymi przeciwko Pauli i Sergio.
Termin rejestracji: czwartek 17 październik (Rejestracja: 20 € na osobę do udziału w klinice)NB: Dla tych, którzy chcą wziąć udział w turnieju i klinice: Specjalny turniej + pakiet kliniki: 30 € na osobę.

2.Mecz wystawowy z Paulą EYHERAGUIBEL w niedzielę 20 października w 15h przed finałem turnieju. Bezpłatny wstęp

Jako przystawkę, oto punkt nakręcony 2 tygodnie temu, w którym Paula EYHERAGUIBEL osiąga niesamowity cios w półfinale World Padel Tour w Bilbao (gracz na pierwszym planie po prawej) ....

3. I oczywiście po teorii, ćwicz z Le turniej padel (kategoria mężczyzn i kobiet), która potrwa od piątku 18 wieczorem do niedzieli 20 października.

Jest otwarty na wszystkie poziomy. Termin rejestracji: wtorek 15 październik (Rejestracja: 15 € na osobę).

Aby uzyskać więcej informacji i rejestrację, skontaktuj się z Kristiną pod adresem 06 03 24 10 90 lub pocztą e-mail : kristina_19_12@hotmail.fr

A dla tych, którzy chcą tylko oglądać ... Nie ma problemu, wręcz przeciwnie, Kristina w ogóle planowała to wyjaśnić

jeśli twoi przyjaciele i świta chcą odkryć padel, jest to okazja. Bezpłatny dostęp do obejrzenia turnieju, kliniki i meczu wystawowego.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.