Czterech Francuzów zadebiutowało dziś rano w previa World Padel Tour Bruksela Otwarte a trzy z nich będą w drugiej turze.

Podczas swojego pierwszego wspólnego meczu Johan Bergeron i Thomas Leygue nie wzdrygnęli się w obliczu Wild-Card Belgijski Huysveld/De Wever: 6/1 6/2. Pierwsze przekonujące zwycięstwo 100% francuskiej pary, która o 19:00 zagra ponownie z Borisem Castro i Polem Hernandezem, rozstawionymi 16 w pre-previas.

Dotyczy to również Bastiena Blanqué i Meksykanina Pablo Acevedo, którzy dominowali w Ponce / Bernal w dwóch setach: 6/0 6/4. W drugiej rundzie pary francusko-meksykańskiej czeka wielki mecz. Będzie przeciwko rozstawionej 15, Knutssonowi / Martinezowi. Początek spotkania o 17:00

Z drugiej strony to koniec dla Maxa Moreau i Brama Meijera, którzy cierpieli z powodu prawa Jaime Menéndeza i Adriana Ronco, rozstawili 14 pre-previas: 6/3 7/6.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !