To niezwykła sytuacja: Johan Bergeron i Thomas Leygue znajdują się w ostatniej rundzie pre-previas WPT Cascais Otwarte bez rozegrania najmniejszego meczu na portugalskiej ziemi!

Rzeczywiście, francuska para skorzystała dzisiaj z przegranej w pierwszej i drugiej rundzie! Bezprecedensowa sytuacja dla tych, którzy zaczęli jako faworyci w swoim pierwszym spotkaniu, ale byli wyraźnie outsiderami w drugim meczu, który miał przeciwstawić się im rozstawionym 3 z tych pre-previa.

W części tabeli oznaczonej trzema WOs i która nie ma już nasion, Johan i Thomas będą mieli mecz w swoim zasięgu jutro o 09:30, aby spróbować dostać się do previas. Zmierzy się z De Castro/Garcia lub Montalban/Simon. Mecz, który nie będzie transmitowany, ale którego postępy można śledzić za pomocą WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !