To był pierwszy mecz tego dnia, ten, który zainaugurował ten pierwszy World Padel Tour we Francji i publiczność obecna dziś rano w Tuluzie mogła świętować zwycięstwo pary w 100% francuskiej.

Spotykamy się o 10 rano Justin Lopes i François Authier twarz Pedro Garcia Consuegra (264) i Miguel Briega Ramos (279) na korcie centralnym wspaniałego klubu 4Padel od Colomiers

Lyonnais dobrze rozpoczęli grę, walcząc na wszystkie punkty i wywierając presję na rywali. No w nogach wygrali pierwszego seta 6/3.

Utrzymując doskonały rytm w drugiej rundzie, dwójka Francuzów potrafiła wykorzystać okazje, by postawić rywali w trudnej sytuacji. Pomimo solidnej gry Hiszpanów, którzy proponują nam kilka „puntazów”, jest to para Autor - Lopes który wygrywa z wynikiem 6/4 – 6/4, kwalifikując się tym samym do drugiej rundy, która odbędzie się w dalszej części dnia. Zmierzą się o 17:00 z Aitorem Garcią (92) i Pedro Verą (101), rozstawionymi 4 z preprevias!

Po tym pierwszym francuskim zwycięstwie, druga para Francuzów zagra teraz na torze 1. Yann Auradou i jego partner Manuel Vives zmierzą się obecnie z bliźniakami Alberto i Pablo Simonem Garcią.

Spotkanie można znaleźć na stronie Youtube'a Padel Magazine

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.