Mogliśmy wziąć udział w poniedziałek rano na starcie zawodów naszych Francuzek. Na ich nieszczęście tylko parze udało się odejść ze zwycięstwem w pierwszej rundzie preprevias.

Oto krótkie podsumowanie drugiego dnia rozgrywek dla naszych francuskich graczy.

Laura Clergue – Fiona Ligi

To są Laura Clergue i jego partner Fiona Ligi który stanął do rywalizacji o pierwszą grę dnia. Gra na środku 4 Padel z Toulouse Colomiers dwa trójkolorowe były przeciwne Andaluzyjczykom Lucia Perez Para i Lorena Vano.
Po zawieszonym pierwszym secie Hiszpanie zajęli miejsce w drugim secie.

Kłaniają się na końcowym wyniku 6/4 – 6/0.

Melissa Martin – Amélie Detriviere

Na torze numer 2 był koniec Melissa Martin i Amelia Detriviere wejść, aby spróbować wygrać bilet na drugą rundę tych pre-previa przeciwko Cristina González (111.) i Margarida Fernandes (103 miejsce)
Pomimo solidnego poziomu gry, Amélie i Melissa miały punkt setowy w pierwszym secie, ale ostatecznie ugięły się w wyrównanym meczu. Wynik końcowy: 7/6 (3) – 7/5.

Jessica Ginier – Lucile Pothier

Wreszcie na korcie numer 5 jest na ramionach Lucile Pothier i Jessica Ginier że wszystkie nasze nadzieje odpoczywały. w przeciwieństwie do Marina Pinach (80.) i Carlotta Casali (69.) Francuzki dały z siebie wszystko podczas tego spotkania. Po dwóch bardzo zaciętych rundach Francuzi byli bezkonkurencyjni w ostatnim akcie, by się zaofiarować bilet wstępu na II rundę preprevias dziś po południu.

Wynik końcowy: 6/4 - 4/6 - 6/1

Dziś od 18:00 zmierzą się z Aguedą Perez Ortiz (152.) i Amanda Lopez Moral (152.).
Spotkanie będzie transmitowane na stronie youtube de Padel Magazine.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.