Ciężki dzień w World Padel Tour Reus Open, gdzie dzisiaj wszyscy Francuzi zostali pokonani w fazie preprevias.

Bergeron/Vasquez: turnieje następują po sobie… i nie są takie same…

Johan Bergeron i Simon Vasquez wyprodukowali bardzo duży występ w fazie kwalifikacyjnej do Miami Padel Open. Zwycięzcy 5 kolejnych meczów przegrali tylko z Benjaminem Tisonem i Teo Zapata w finale previa.

W Reus dużo więcej kłopotów mieli Francuzi i Szwed, pokonując w pierwszej rundzie pre-previas Daniela Bressela (133) i Luisa Ortegę (155): 7/6 6/4.

Jak mówi mistrz Francji, to po prostu kiepski występ, jak to się czasem zdarza:

„Są dni bez. Zbyt wiele błędów dzisiaj, by mieć nadzieję na lepsze niż porażka 7/6 6/4 w previa. Przepraszam mojego Simona Vasqueza za poziom gry w drugiej. Wrócimy silniejsi.”

Wygrany mecz dla Blanqué/Bueno i Leygue/Sager Nagel

Pary Blanqué/Bueno i Leygue/Sager Nagel rozegrały dziś rano rundę w Barcelonie, zanim przegrały po południu w drugiej rundzie pre-previas.

Blanqué i Bueno przegrali 6/1/6 z Aliagą (4)/Guerrero (135), podczas gdy Leygue i Sager Nagel zostali pokonani przez Garcia (165)/Vera (89), 93/6 4/6.

W tych pre-previach nie ma więc już żadnego francuskiego. Będziemy musieli poczekać jutro do godziny 17:00, aby zobaczyć, jak Benjamin Tison i Teo Zapata rozpoczną swój turniej z Toni Bueno (76) i Marc Quilez (73).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !