Co pasuje w tę sobotę! Duże gry i bardzo wysoki poziom ogólny na tym pierwszym etapie FFT Padel Turn 4PADEL Valenciennes. Ale zarówno u pań, jak i panów, znajdujemy francuską zapiekankę na ostatnim kwadracie.

Panie, do zobaczenia jutro rano 9h00:

  • Ligi / Meites vs Vandaele / Soubrié
  • Godalier / Martin vs Vo / Feaugas

Vandaele / Soubrié odniosły sukces weekendu, pokonując w zestawach 2 parę Lovera / Casanova, rozstawioną nr 2. Fajna wygrana dla pary Toulouse, która pokazuje, że nie możemy zapominać o konkursie organizującym miejsce w drużynie France 2019. Marianne Vandaele była już częścią zespołu Francji, a dzięki występowi dokonanemu w ten weekend wybór będzie skomplikowany dla kapitana, Patricka Fouquet.

W półfinale znajdziemy Line Meites / Fiona Ligi. Praca została wykonana i wykonana dobrze. Logika na razie szanowana.

Z drugiej strony znajduje się oczekiwany półfinał: Godalier / Martin vs Vo / Feaugas. To będzie zemsta Beausoleil. Mecz, który będzie śledzony bardzo uważnie, szczególnie przez członków zespołu Francja, ponieważ wiemy, że miejsca są drogie ... Znacznie więcej niż tylko gra, może to być miejsce w zespole francuskim, który jest podczas zabawy

Po stronie mężczyzn bez niespodzianek:

  • Tison / Maigret vs. Scatena / Bernils
  • Blanqué / Bergeron vs Ritz / Moreau

Spotkanie 10h15, aby śledzić te półfinały. Mecze stosunkowo dobrze opanowane przez pary 4. Para Tison / Maigret miała mały strach w drugim secie przeciwko Carité / Lara Salines, ale bez konsekwencji. Scatena / Bernils przechodzi kurs hiszpańskiego (bracia De Benito). Blanqué / Bergeron i Ritz / Moreau są logicznie w półfinale.

Finał kobiet odbędzie się w 13h15. Ostatni dżentelmeni na 15h.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.