Previa dzień o 4Padel Tuluza – Colomiers do tego World Padel Tour Człowiek Padel Otwarte, a przynajmniej możemy powiedzieć, że zawodnicy obecni w 20×10 nie posunęli się do niczego.

U mężczyzn

Pierwszy mecz dnia w centrum słynnego klubu w Tuluzie i to Aitor Garcia Towarzyszy Pedro Vera kto rozpoczął drugą rundę previa przeciwko Sergio alba et Edward Alonso, rozstawiony 2.
W bardzo szczególnym meczu faworyci wygrywają 1/6-6/1 – 1-6.

W tym samym czasie na korcie 2 był przełom Juanlu esbri (65) i Javiera Barahonę (50) aby wejść na pas startowy. Dwaj Hiszpanie zmierzyli się z nieco niższą parą, składającą się z Jose Maria Moulia (78) i Miguela Angela Solbesa (87). Logika została uszanowana i to 65. i 50. na świecie wygrały przepustkę do finału tych previa. Zmierzą się dziś po południu od 15:00 z parą Alba-Alonso.

Nieco później rano Salvador Oria i Rafael Mendez Niewiele szans pozostawił Jairo Bautista i Pablo Garcia wygrywając w dwóch setach 6/3 – 6/4.
Dziś po południu zagrają w drugiej rotacji przeciwko Joseda Sanchez i Javi Valdes który zdominował Muñoza/Vilariño w trzech setach.

Na centralnym miejscu był puszczany duży plakat, ten się sprzeciwiał Javier Leal (42) - Uri Botello (64) do Pablo Cardona (122) - Miguela Beniteza (85). Mecz zapowiadał się gorąco, a kibice, którzy mieli okazję obejrzeć to spotkanie na naszej stronie na Youtube, nie powinni być zawiedzeni. Dobra na nogach Cardona i Benitez zaskocz Andaluzyjczyka i rodowitego Melilli w pierwszej rundzie. Ale Javi i Uri, po tie-breaku szaleństwa, zdołali podnieść wynik. Pod koniec suspensu i po szalonej intensywności podczas trzeciej rundy para Cardona–Benitez co narzuca się po ponad dwóch godzinach gry i tworzy niespodziankę.

Dołączają Mario del Castillo (56) i Javier Martinez (57), który zdominował Borisa Castro (102) i Frana Martineza (76). Pomimo wspaniały występ wczoraj na korcie centralnym 4Padel z Tuluzy-Colomiers ten ostatni cierpiał dziś rano. Logicznie kłaniają się 1/6 – 5/7.

Znajdź teraz wszystkie inne wyniki z poranka bezpośrednio tutaj

U pań

Nicole Traviesa (72 lata) i Marta Caparros (54) niech nic nie przejdzie w obliczu Melania Merino (57) i Lorena Alonso (61) wygrywając w zaledwie godzinę gry 6/3 – 6/0.

W tym samym czasie Arantxa Soriano (48) i Araceli Martinez (63) narzucili się również podczas tego poranka previas. w przeciwieństwie do Helena Wyckaert (79) i Carmen Garcia (73) wygrywają tym samym bilet wstępu do drugiej rundy, która odbędzie się dziś po południu od 15:00 przeciwko Traviesa et Caparros. Wynik końcowy: 6/2 – 2/6 – 6/3.

Lucia Perez Parra (91) i Lorena Vano (95) dołącza do klanu kwalifikatorów, wygrywając poranny mecz przeciwko Jimena Velasco i Ana Fernández. Pomimo dość nieśmiałego początku gry, Andaluzyjce i jej koleżance z drużyny udaje się odwrócić bieg wydarzeń, wznawiając drugi i trzeci set. 2/6 – 6/3 – 6/2 dla pary Hispano – Włoch. Będą stawić czoła Marta Borrero (98) i Alejandra Alonso (93) wielcy zwycięzcy przeciwko Miria Herrada (94) i Marina Guinart (39) 6/4 – 6/7 – 7/6 tworząc tym samym małą niespodziankę w kwalifikacjach tych kobiet.

Wreszcie Nelida Brito (51) i Amandę Girdo (85) kłaniać się Sara pujals (64) i Raquel Piltcher (55). (7.-5.), który pod koniec dnia spotka się z Alicią Blanco i Sarą Ruiz.

Znajdź wszystkie pozostałe wyniki dnia bezpośrednio tutaj

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.