Powtarzamy to, padel jest coraz bardziej globalnym sportem i pierwszym turniejem roku dla World Padel Tour jest kolejnym dowodem. Rzeczywiście, dzisiaj w finale previa Miami Open znajduje się dwóch Francuzów i dwóch Szwedów.

Jeśli wśród pań nadal mamy dwie Francuzki (Alix Collombon i Léa Godallier) w głównych losowaniach turniejów WPT, to wśród mężczyzn z szesnastego finału znajdziemy prawie tylko Argentynki, Hiszpanki i Brazylijki.

Ale dla tego wznowienia World Padel Tour, widzimy, że międzynarodowi gracze są w dobrej formie, z dwoma Francuzami i dwoma Szwedami w finale previa: pierwszy!

Co więcej, trzech z tych czterech graczy będzie obecnych w tym samym meczu. Rzeczywiście, w drugiej rotacji o godzinie 15:00 będziemy mieli prawo do m.in Bergeron/Vasquez vs Tison/Zapata który wygląda najbardziej interesująco.

Drugi Szwed, Daniel Windahl, pojawi się na torze w czwartej i ostatniej zmianie tego dnia, obok Argentyńczyka Ramiro Pereyry, przeciwko Hiszpanom z czołowej 60: Javi Garcia i Raulowi Marcosowi.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że możesz śledzić mecze dalej kanał WPT Twitch od 15:00! Aby śledzić wyniki, odbywa się to za pomocą Znacznik WPT.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !