Padel Attitude organizuje duże wydarzenie w piątek 16 października i sobotę 17 października z udziałem celebrytów i czołowych sportowców.

Padel Attitudez siedzibą w Lesquin (59) niedaleko Lille organizuje całkiem nowe wydarzenie w świecie padla, Padel Pro-Am, która odbędzie się w dniu 16 i 17 October 2020.

Obecność gwiazd

To trwające dwa dni wydarzenie, którego sponsorem jest z pewnością najlepszy bramkarz piłki ręcznej w historii i fan padla Thierry omeyer, pozwoli ci zagrać w padla i poznać czołowych sportowców i celebrytów.

P250 i turniej osobowości

Le Piątek 16 październik odbędzie się P250 otwarte dla wszystkich, ograniczone do 32 zespołówz których część będzie składać się z najlepszych sportowców, fanów padla i celebrytów. Na przykład marzysz o rozegraniu meczu z najlepszym bramkarzem w historii piłki ręcznej? Zapisz się! Każda drużyna rozegra minimum 4 mecze.

Le Sobota 17, Turniej VIP i mecze pokazowe, za zaproszeniem. Będzie postępować zgodnie z ceremonia wręczenia nagród, i jeden impreza z paellą.

Aby wziąć udział

Nie ma nic prostszego, po prostu skontaktuj się z Thibault Nollet lub Fredericem Delporte, których dane kontaktowe znajdują się poniżej!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!