Fabrice Pastor, prezes A1 Padel podchodzi do mikrofonu naszych kolegów z Ulgai jak zawsze opowiada bardzo ciekawe rzeczy w swoim charakterystycznym stylu: bez filtra!

Sześć wydarzeń w Hiszpanii dla A1 w tym roku

„Myślę, że ważne jest, aby gracze otrzymali to, na co zasługują. Byłem bardziej międzynarodowy, ale teraz, kiedy mnie o to proszą, jestem tam. Mój zespół również udzielił mi mądrych rad. Ponieważ zniknął obwód i stworzono inny, aby go zastąpić, ale on również nie działa, A1Padel przychodzi na ratunek i ratuje meble”. (…) „Nadal uważam, że jestem człowiekiem, który podejmie padel dookoła świata. Skończymy na jednym torze.”

Ujednolicona klasyfikacja

"Myślę, że Premier Padel lub Ostateczny Padel Tour wykazuje się nieodpowiedzialności, nie tworząc jednolitego rankingu.” (…) „Dopóki osoba stojąca na czele Federacji Międzynarodowej (Luigi Carraro) z niej nie opuści, padel nigdy nie będą w stanie zjednoczyć się ani stać się olimpijskimi. To nie do pomyślenia.

„To wstyd nazywać się Ultimate i kończyć na ostatnim miejscu, ale bardzo mnie to boli. Nie rozumiem, jak tor, który ma się zaraz rozpocząć, nie zbliża się do A1 Padel próbować współpracować i współpracować. (…) Uważam, że sekciarstwo jest złe, że należy je uwzględnić, a jak wiadomo, jestem inkluzywny”.

Przekonany przez Monako?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !