CANAL + stawia na boom w padel. Grupa audiowizualna powołała zespół specjalistów do animowania audycji World Padel Tour. Laura Clergue, Robin Haziza i Jérôme Inzérillo będą Konsultanci padel towarzyszyli dziennikarze i komentatorzy Lyes Houhou, Sébastien Heulot i Mathilde Brun.

Canal + skupi się na francuskich graczach

"Francuzi Bastien Blanqué, Benjamin Tison, Johann Bergeron w przypadku mężczyzn, Alix Collombon i Léa Godallier w przypadku kobiet należą do czołowych i dobrze sklasyfikowanych graczy na rynku zawodowym.”Komentarze Kanał +.

Alix Collombon wygrała dwa turnieje na torze WPT w tym sezonie (Challenger), pierwszy dla Francuzki.

Pierwsze spotkania

Pierwsze randki na kanałach CANAL+:

  • Spotkanie z Francuzami nr 1 z Padel, Benjamin Tison, w swoim domu w Barcelonie. Ekskluzywny raport w tę sobotę na C8, między półfinałami paryskich Rolex Masters tenisa.
  • CANAL+ będzie transmitować na swoich kanałach sportowych ćwierćfinały, półfinały i finały „Madrid Masters Final”, od 16 do 19 grudnia 2021 r., który zakończy sezon 2021.

Następnie oferowanych będzie kolejne 5 sezonów, czyli do 2026 roku.

dla padel, to wyjątkowa widoczność: 22 miliony subskrybentów.

prezenterzy komentatorzy padel kanał + world padel tour

Globalny zasięg

Canal+ ma 22 miliony abonentów na całym świecie. ten padel będą mogli skorzystać tej wyrzutni.*

Dla Thierry'ego Chelemana, dyrektora sportowego CANAL+:” Pojawienie się na naszych kanałach szybko rozwijającego się sportu, takiego jak Padel to świetna wiadomość. CANAL + zawsze wyznaczał trendy w transmisji sportowej i po raz kolejny jesteśmy obecni, aby zaoferować naszym abonentom sport jutra. Jeśli chodzi o inne sporty, zaproponujemy World Padel Tour wysokiej jakości relacje, z życiem w dużej mierze wzbogaconym pracą naszych zespołów redakcyjnych."

W imieniu Mario Hernando, dyrektora zarządzającego World Padel Tour : „ Ten nowy sojusz między CANAL + i World Padel Tour to dla nas podwójna satysfakcja. Przede wszystkim cieszymy się, że jesteśmy związani z jedną z największych firm audiowizualnych na świecie. Po drugie, CANAL+ to operator, który obejmuje rynek, na którym padel nadal ma spore pole do wzrostu. Jesteśmy przekonani, że CANAL+ pozwoli naszej konkurencji i jej światowej dystrybucji osiągnąć skok jakościowy. "

(*) Francja, Andora, Monako, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Wietnam, Birma, Haiti,
Angola, Burundi, Benin, Botswana, Burkina Faso, Kamerun, Republika Zielonego Przylądka, Republika Środkowoafrykańska, Czad, Komory, Kongo,
Demokratyczna Republika Konga, Dżibuti, Gwinea Równikowa, Erytrea, Etiopia, Gabon, Gambia, Ghana, Gwinea,
Gwinea Bissau, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kenia, Liberia, Madagaskar, Malawi, Mauretania, Mauritius, Mali, Mozambik, Namibia, Niger,
Nigeria, Rwanda, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Sierra Leone, Somalia, Senegal, Seszele, Socotra, Sudan, Sudan Południowy,
Eswatini, Św. Helena i Wniebowstąpienie, Tanzania, Togo, Uganda, Zambia, Zanzibar i Zimbabwe.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.