Kategorie: ObwodyFIP TOUR

FIP Promotion Malaga – Blanqué / Seurin i Invernon / Barsotti w kwartale

FIP Promotion Malaga trwa dla naszych dwóch francuskich graczy, Bastiena Blanqué i Juliena Seurina, którzy wygrali w 3 setach 4/6 6/4 6/2 z Rubenem Sanchezem i Saulem Rubio.

Kolejnymi rywalami ćwierćfinałowymi będą Ruben Cuevas i Bruno Lopes. Ten ostatni pokonał w 3 setach parę hiszpańsko-norweską Ask/Gonzalez. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę około godziny 12:30.

Hiszpańska para Cuevas / Lopes jest nieznana naszym Francuzom. Dolna część tabeli wygląda na niezdecydowaną z wieloma wyrównanymi meczami.

Tymczasem faworyci zawodów Vasquez/Rocafort kontynuują wesołą passę, zostawiając przeciwnikom tylko okruchy.

Pamiętaj, że wśród pań francuska para Invernon / Barssoti również będzie miała ćwiartkę do rozegrania w tej promocji FIP. Mecz zaplanowano na godzinę 11:XNUMX.