Dziś rano wszystko zaczęło się idealnie dla trójkolorowych na WPT Human Padel Open, z trzema zwycięstwami w trzech meczach.

Authier i Lopes w mocnym wydaniu

Obaj Lyonnais Authier i Lopes mieli ciężkie zadanie rozpoczęcia tego dnia na centralnym korcie 4Padel Stoi Colomiers Pedro Garcii Consuegro et Miguela Briegi Ramosa. Oni narzucić się bez większych trudności w dwóch zestawach 6/4 – 6/4.

Drugi mecz zagrają już w niedzielne popołudnie od godziny 17:00 Pedro Vera Castillo et Aitor Garcia Bass.

Do grupy dołącza Thomas Vanbauce

Jest trzecim Francuzem, który zakwalifikował się do drugiej rundy konkursu Thomasa Vanbauce'a.
Po raz pierwszy kojarzony ze Szwedami Rikarda Rååda, Bordelais był decydujący w pomaganiu swojej parze wygrali z Pau Floresem i Ferranem Gonzalezem Zamorano 6 / 2 - 7 / 5

Francusko-szwedzki duet rzuca wyzwanie Hiszpanom Iago Gonzalez Niño i Manuel Prado Prego na korcie centralnym dzisiejszego popołudnia, wygrywając pierwszego seta w decydującym meczu.

Manu Vives i Yann Auradou również potwierdzają

Poranek zakończył się dla naszych francuskich graczy z przytupem dzięki zwycięstwu Manu Vivesa i Yanna Auradou nad Pablo i Alberto Simonem Garcią. Mieszkańcy Ile-de-France mają zapewniony przed Alberto i Pablo Simon Garcia, rozpoczynając grę w gromki sposób.
Nadwyrężone w drugim secie, w trzecim secie były w stanie wrócić do sił i zadać Hiszpanom coup de grace. Wynik końcowy: 6/4 – 3/6 – 6/1.