Zbliża się lato, a upalne dni zachęcają do wzięcia udziału w grze w padla. Ale uważaj na słońce. Głowa chroni Cię czapkami.

Bez względu na to, czy są to czapki, czy daszki, Head Padel oferuje kilka modeli dla kobiet i mężczyzn, aby utrzymać głowę w cieniu.

  • Ograniczenie wydajności jest dostępny w 2 kolorach. Bardzo chłonny, oferuje regulację na rzep dla większego komfortu na torze.

  • Czapka Pro Player jest zatwierdzoną czapką do profesjonalnych turniejów padel i tenisowych. Ta czapka z mikrowłókien jest idealna do intensywnych treningów i meczów. Bardzo chłonny, jest dostępny w kolorze niebieskim, białym, czarnym i czerwonym.

  • Czapka z funkcją światła. Jak sama nazwa wskazuje, czapka jest przede wszystkim lekka dla osób, które lubią być przykryte, ale nie obciążają głowy. Ten model ma inny i atrakcyjny wygląd.

  • Radykalna czapka. Z pewnością jeden z najbardziej eleganckich modeli tej marki. Wygodna, wykonana z siateczki, ta czapka będzie Ci towarzyszyć wszędzie. Zwróć uwagę na logo „Radykalne” wydrukowane w 3D zmieniającym kolor w zależności od kąta patrzenia.

  • Czapka grawitacyjna. Zabawny model w efektownych kolorach. Czerwony na daszku, czarny z przodu z logo Gravity i zielony z tyłu z przewiewną i oddychającą tkaniną z siatki zapewniającą dobrą cyrkulację powietrza. Model odzieży sportowej.

  • Daszek damski Pro Player Waterlilly. Ten daszek dla pań w białym kolorze iz czarnymi wzorami to model o wysokich osiągach. Lekki, chłonny i anty UV, daszek ten jest idealny do utrzymania włosów podczas intensywnych wysiłków.

  • Czapka dziecięca Monster to dziecięca czapka dostępna w kolorze czarnym i czerwonym. Ta wytrzymała materiałowa czapka idealnie dopasowuje się do głowy dziecka dzięki systemowi rzepów. Dobrze chronione przed słońcem, dzieci będą mogły w pełni korzystać z padla, parków dziecięcych, a nawet przestronnych ośrodków dzięki temu wyglądowi „Potwora”.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.