Black Crown Padel et Eli Amatriain daj nam klucze do postępu psychicznego. Dziesiąty gracz w rankingu WPT wyjaśnia nam dzisiaj szczegółowo, jak wygrywać zaufania.

Studentka psychologii, Eli Amatriain już nam wyjaśnił motywacja, zarządzanie złymi dniami, Albo jak zmierzyć się z parą rywali, która oddaje wszystkie swoje strzały.

Znaczenie zaufania do padel

La zaufania jest stanem wewnętrznym jednostki, który pozwala na rozwój jej maksymalnego potencjału. Zaufanie jest oczywiście silnie skorelowane z sukcesem.

„Zaufanie zdobywa się wygrywając mecze, to prawda. Ale ważne jest, aby się dowiedzieć inne techniki zdobywania pewności siebie."

„Widzieliśmy już wcześniej, że wygrywanie meczów nie zależy od nas. Dlatego musimy znaleźć sposóbzwiększyć pewność siebie na ważne chwile padel" wyjaśnia nam to Hiszpański gracz.

Patty Llaguno Eli Amatriain została skradziona World Padel Tour

Wskazówki Eli

  1. "Musisz wyznacz realistyczne cele, które zależą od nas. Na przykład gra z dużą intensywnością fizyczną zależy od nas.
  2. La wizualizacja. Musisz wizualizować sytuacje, w których jesteś bardzo pewny siebie. Zamknij oczy i wyobraź sobie na przykład zwycięski strzał.
  3. Zmiana negatywnych myśliktóre mamy regularnie, gdy gramy w grę z napięciem, pozytywnymi myślami. Bardzo ważne jest, aby nasz dialog opierał się na aspektach, w których chcemy się rozwijać, a nie na wcześniej pominiętych punktach.
  4.  Wreszcie ostatnia, ale najważniejsza rzecz: dobry trening i przygotowanie. Jeśli będziesz ciężko trenować, będąc w pełni zaangażowanym w to, co robisz, twoja pewność siebie wzrośnie. Dzięki temu będziesz wygrywać mecze, a nawet zyskasz pewność siebie! ” Cnotliwy krąg!

Oto klucze, wystarczy je zastosować!

 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.