Są pierwszymi Francuzami, którzy zaatakowali previę w Puerto Cabello P2. Dylana Guicharda et Bastien Blanqué rozpoczną swój turniej w najbliższą sobotę w Puerto Cabello w Wenezueli.

Przypominamy, 3 trójkolorowych graczy przejdzie przez sekcję kwalifikacyjną mężczyzn: Thomas LeygueBastien Blanqué et Dylana GuichardaManu Vivesa et Julian Seurin, również zwykle obecny, ostatecznie go tam nie będzie.

Dziś zatem tylko dwóch Francuzów będzie się starało zakwalifikować do drugiej rundy eliminacji. Bastien i Dylan będą przeciwni lokalna para skorzystawszy z A wieloznaczny : Santiago Andres Soto Sánchez (niesklasyfikowane) i Aleksandra Da Corte (959).

Tylko żeńska strona dwie Francuzki będzie obecny podczas zapowiedzi: Kamila Sireixa et Elodie Invernon (Carla Touly i Alix Collombon zakwalifikowały się już do turnieju głównego).

Oczywiście, będą trzy Francuzki w głównym losowaniu, gdyż Camille Sireix w towarzystwie Alby Carmony Presy zmierzy się w ostatniej rundzie previas z Élodie Invernon kojarzoną z Bruną Albuquerque. Dwie pary, zwolniony z pierwszej tury, będą zatem walczyć o dotarcie do stołu finałowego!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.