Wczoraj pierwszy dzień losowania głównego P2 w Puerto Cabello w Wenezueli zakończył się we wspaniałej nadmorskiej scenerii.

Porto Cabelo 2024

Wśród mężczyzn mocny cios zadali Tino Libaak i Leo Augsburger. Argentyńczycy już z kwalifikacji stoczyli gigantyczny pojedynek z Edu Alonso i Alexem Arroyo, jedną z obiecujących par sezonu. Młode nuggetsy po dwóch godzinach gry zwyciężyły 6/4 – 5/7 – 6/4 i czekają na zwycięzcę pierwszej rundy pomiędzy Yanguas/Garrido i Semmler/Lijo.

W przypadku czołowych rozstawionych, o ile Bergamini/Ruiz (8) nie miał problemu ze zwolnieniem Patinotisa/Domingueza (6/2 – 5/2 ab.), zadanie było znacznie bardziej skomplikowane dla Nieto/Sanza, który potrzebował trzech rund, aby się ich pozbyć Cardona/Ruiz (4/6 – 6/2 – 7/5).

Po kobiecej stronie stołu, jeśli Claudia Jensen jest najmłodszą nadzieją padel świecie Noa Canovas również pozycjonuje się na wschodzącą gwiazdę. 20-latka, kojarzona z Jimeną Velasco, zrobiła niespodziankę dnia, pokonując Aranzazu Osoro i Carmen Goenagę (6/4 – 6/4). Wynik, który pasuje Francuzka Carla Touly i Margarida Fernandes, gdyż są to kolejni przeciwnicy Hiszpanów.

Kontynuuj drugi dzień Puerto Cabello od 14:XNUMX czasu francuskiego kanał YouTube z Premier Padel z dzisiaj wpisy do prowadzenia Coello/Tapia, Chingotto/Galan i Castello/Jensen.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!