Le Premier Padel Madryt P1, pierwszy turniej nowego oficjalnego toru FIP w Hiszpanii, rozpoczął się wczoraj.

W pierwszej rundzie previas w biegu wystartowały cztery tricolory. Dwóch z nich wyszło za drzwi, a dwóch innych będzie dziś w drugiej rundzie tych kwalifikacji.

W starciu z Gonzalez Neria (155) / Rodriguez Marquez (146), Johan Bergeron i Thomas Leygue zostali pokonani 7/6 6/2.

W przeciwieństwie do Frana Alamedy (194) i Karlosa Rodrigueza (216), Bastien Blanqué i argentyński Exequiel Mouriño byli bardzo pracowici, wygrali 6/3 6/3. Para francusko-argentyńska będzie dziś przeciwstawiana Hiszpanom Gonzalezowi (91) i Melendezowi (108).

Sprawa była bardziej skomplikowana dla Maxa Moreau i Belga Maxime'a Deloyera, którzy wyszli w trzech setach z Araujo (149) / Pozo (135): 6/2 4/6 6/4. W sobotnie popołudnie odnajdują Matiasa Nicoletti (120) i Mario Ortegę (109).

Zauważ, że Jérémy Scatena i Adria Mercadal zadebiutują w najbliższą sobotę przeciwko Cuesta Gomez (186) / Perez Arbona (157).

Śledź wyniki na żywo ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !