Jérémy Scatena jest teraz ostatnią francuską nadzieją w drugiej rundzie kwalifikacyjnej Mistrzostw Świata Premier Padel Madryt P1.

Dwie pary z Francuzami, którzy mieli narzucone wczoraj w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej du Premier Padel Madryt P1 przegrał w sobotę.

W obliczu rozstawionych 9 previas, Gonzalez / Melendez, Bastien Blanqué i Exequiel Mourño jechali łeb w łeb w pierwszym secie, zanim odpadli w drugim secie. Wynik końcowy 7/6 6/0 dla Hiszpanów.

Porażka w dwóch setach również dla Maxa Moreau i Maxime'a Deloyera, którzy cierpieli z powodu czternastego rozstawienia tych kwalifikacji, Nicoletti / Ortega. Para włosko-hiszpańska wygrała 14/6 4/6.

Wszystkie francuskie nadzieje spoczywają teraz na Jérémy Scatena, który ze swoją partnerką Adria Mercadal zmierzy się z hiszpańską parą Cuesta Gomez (186) / Perez Arbona (157).

Początek meczu od 20:30, można śledzić wyniki na żywo tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !