We wtorek Bastien Blanqué i Dylan Guichard rozegrali w Santiago drugą rundę kwalifikacji Premier Padel P1.

Francuzi, którzy mieli wczoraj byłem pod wrażeniem zwycięstwa 6/2 6/2 nad siódmą rozstawioną w previach tego chilijskiego turnieju, doskonale rozpoczęło walkę z Alonso Rodriguezem i Danielem Santigosą, wygrywając pierwszego seta 6/4. Ale z tyłu ruszyła hiszpańska machina i dwaj mężczyźni zajmujący odpowiednio 100. i 112. miejsce w rankingu nie pozostawili już żadnych szans Dylanowi i Bastienowi. Zwycięstwo 4/6 6/2 6/2 dla młodych Iberyjczyków, którzy kasują swój bilet na stół.

Jednak nie wszystko stracone dla francuskiej delegacji w tych kwalifikacjach, ponieważ dwóch francuskich zawodników wciąż może dołączyć do głównego losowania. Wśród mężczyzn Thomas Leygue zagra z Alvaro Montielem przeciwko Mouriño / Piotto (TS5). Wśród dziewcząt Carla Touly, która współpracuje z Carlą Fito, może mieć nadzieję, że uda się zwiększyć liczbę reprezentantek Francji w zdjęcie, Alix Collombon jak zawsze jest jedną z 24 najlepszych par z Julietą Bidahorrią. Aby to zrobić, Carla będzie musiała pozbyć się trzeciego rozstawionego Arruabarrena / Polo.

Dzisiejszy program w Chile:

Aby śledzić wyniki na żywo, kliknij ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !