To niezwykle kuszący plakat, na który będziemy uczestniczyć w najbliższą środę na Katarze World Cup 2020 między Włochami a Belgią.

Jak wiedzieliśmy, grupa C była najbardziej jednorodna wśród mężczyzn i podążając za bez winy Brazylii, Włochy i Belgia, będą walczyć o miejsce w ćwierćfinale. Prawdziwy ósmy finał, który zapowiada się między tymi dwoma narodami, które na papierze wydają się bliskie.

Obie, zwycięskie 3/0 dla Kataru, obie selekcje pokazały dobre rzeczy przeciwko Brazylii, czasami zahaczając gwiazdy WPT i APT, które tworzą zespół ”auriverde“. Włosi zdołali nawet odebrać im mecz po zwycięstwie Brazylii.

Włoski zawodnik vs bergamini campagnolo FIP Katar 2020

Na papierze Włochy są nieco faworytem, ​​szczególnie dzięki doświadczeniu Britos, Cremony, Capitani i innych. Ale uważaj, Belgowie, prowadzeni przez galę Jérémy'ego w świetnej formie, mają bardzo chwytliwy zespół, który pchnął Francję do granic możliwości podczas ostatnich Mistrzostw Europy. Piąta w Marbelli selekcja belgijska jest szczególnie jednorodna i ma wszelkie szanse przeciwko wicemistrzom Europy.

Innymi słowy, powinniśmy wziąć udział w bardzo ciekawym spotkaniu w najbliższą środę od 18:00 tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !