Odkryj graczy, którzy w tej chwili rywalizują w kwalifikacjach do P2000 Toulouse, która ma zostać rozegrana w ten weekend.

W chwili pisania tego nie robimy nadal nie wiem czy cały P2000 będzie mógł się spierać w ten weekend w Tuluzie. Trwają kwalifikacje, aw programie bardzo piękne plakaty. Dokonujemy podsumowania.

U mężczyzn

Wielu najlepszych graczy 100 w tych kwalifikacjach, więc jest kilka bardzo dobrych drużyn. Wśród nich finaliści P1000 d'Albi, Grué / Vian, ale także półfinalistki tego samego P1000, Theard / Pech, a nawet Saltworks / Inzerillozespół, którego wszyscy z pewnością chcieli uniknąć ...

Uwaga: para Lara Salines / Inzerillo ostatecznie straciła miejsce dla puli C ...

U pań

Wśród dziewcząt dwie kury, 8 drużyn, a wśród nich znani francuscy zawodnicy padla, tacy jak Valérie Pibis, Carine Maisonnave czy Virginie Guérinet!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!