Od czasu ich stowarzyszenia, na potrzeby turnieju w Puerto Cabello, Alejandro galan et Federico Chingotto radość, ku uciesze swoich fanów. Trzy finały w trzech turniejach, w tym dwa tytuły. Najnowszy: Sevilla P2 w La Cartuja.

Jednak podczas ćwierćfinału przeciwko Maxi Sancheza et Sanyo Gutierrez, Chingalan przestraszyłem się. Nie w związku z wynikiem, ponieważ wygrali mecz 6/2 6/2, ale raczej z powodu upadkuAlejandro galan…za co jest przede wszystkim odpowiedzialny.

U boku Fede Chingotto Ale Galan zmienił swoją grę na boisku. Rzeczywiście, teraz, gdy bawi się z super szop, Madrynianin zajmuje znacznie więcej miejsca na boiskuw przeciwieństwie do sytuacji, gdy grał z Juanem LeBronem. Jedyny problem: czasami zajmuje trochę za dużo miejsca. Podobnie jak ten punkt, w którym Galantico pochodzi całkowicie z prawej strony, w tym miejscu uderzyć swojego kolegę z drużyny.

Na szczęście więcej strachu niż szkody dla obu zawodników, którzy nie byli zbytnio zmartwieni, bo bez problemu wygrali to spotkanie.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.