Kiedy Benoît Paire przygotowuje się do końca sezonu… na torze padel

Każdy ma swój sposób na przygotowanie się do zakończenia sezonu. Podczas gdy niektórzy spędzają długie godziny na korcie tenisowym lub w siłowni, Benoît Paire wybrał inną ścieżkę: uderzanie w korty tenisowe. padel.

Obecnie 123. tenisista świata, widywano go w tenisie Padel Club de la Châtaigneraie, charakterystyczny klub tenisowy, który gościł niedawno reprezentację Francji w rugby, pozostało kilka dni do półfinału bluesa, niestety przegranego z RPA.

Ale tym razem przyszła kolej francuskiego tenisisty, aby cieszyć się grą na stokach u boku jednego z najlepszych francuskich zawodników i trenera w klubie: Jérome’a Inzerillo.

To nie pierwszy raz, kiedy Benoît Paire widziany jest na torze padel. Grał już w Międzynarodowym Pucharze Klubowym Padel w Maladze, równolegle z tenisistą, z którym dwa tygodnie temu grał w klubie Inacua. Jednak to przygotowanie „padel” nie przyniosło pożądanego efektu dla byłego zawodnika z 18. Turniej, o którym Francuz powinien zapomnieć, po wycofaniu się (0/6 2/4) z Hiszpanem Pedro Martinezem.

Czas pokaże, czy ta strategia będzie korzystna dla Francuza. Udało mu się jednak wygrać seta z Mattią Belluccim na Challengerze w Olbii we Włoszech i rozpocznie Brest Open, którego finałowe etapy rozpoczną się jutro.

Czy to pozytywny sygnał na koniec sezonu? Dopiero przyszłość nam pokaże…

Publié par
Gwenaelle Souyri