Patrick Rafter jest prawdziwym uzależnionym padel. Na wakacjach we Francji wyraźnie zaginął dawny miłośnik serwów z siatkówki na kortach tenisowych! Skontaktował się zatem z niejakim Romainem Sichezem, aby podszedł do niego i uderzył go piłką 4Padel od Créteil.

Australijczyk, który wyjaśnia Cieszyć się padel gdzie nadal jest wiele obszarów wymagających poprawy, miał ostatnio kilka występów na poziomie międzynarodowym pomiędzy FIP w Australii a World Seniors Plus. Zamiast odpocząć od tych terminów, ten, który ma teraz 51 lat, wskakuje mu na pal przy najmniejszej okazji!

Okazją, o której mowa, był oczywiście mecz na dobrym poziomie z Romainem Sichezem, byłym zawodnikiem z Top 700 ATP, a obecnie francuskim Top 100 na turnieju ATP. padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !