Le Cupra Padel-Point Tour, największe wydarzenie padel amatorski we Francji 2022 r., wystartował w ten weekend w Casa Padel dzięki pięknemu skojarzeniu między Padel-Point, specjalista w sprzedaży sprzętu dla padel online oraz producent samochodów Cupra, który już od kilku lat inwestuje w rozwój padel.

Obwód jak żaden inny

Ideą na ten pierwszy rok jest zaproponowanie 11 scen w 9 miastach we Francji (3 etapy odbędą się w Paryżu): 10 etapów sezonu zasadniczego i mistrz na koniec roku zbierający najlepsze drużyny z każdego etapu (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, nie wahaj się przejrzećprzeprowadzony wywiad z Elise Remark Dyrektor Marketingu Cupra France).

Na każdym kroku Graczom zostaną zaoferowane 4 turnieje : 2 P500 i 2 P100 – aby umożliwić jak największej liczbie graczy udział w odpowiadającej im kategorii.
Padel Point chciał odnowić koncepcję torów turniejowych, których we Francji jest już wiele. Refleksja skupiła się zatem na tym, aby gracze, od początkujących po najbardziej doświadczonych, mogli wziąć udział w turnieju padel- dodając odrobinę zabawy (mecze Padel Napompowane w przebraniu są tego dowodem).

alicja padel casa padel padel point

Mieszanka PROAM i wypoczynku

Celem jest zaoferowanie graczom znacznie więcej niż turnieju, wydarzenia, w którym mogą oczywiście rozgrywać mecze, aby poprawić swój ranking, ale także odkryć, co nowego w świecie padel w zakresie rakiet śnieżnych, butów itp., w szczególności poprzez testowanie produktów; otrzymuj porady od trenerów, bierz udział w meczach profesjonalnych zawodników, bierz udział w grach i wydarzeniach, aby wygrywać ekskluzywne nagrody...

To prawdziwe kompletne i wyjątkowe doświadczenie, które Cupra Padel Point Tour oferuje uczestnikom, zawsze z jednym słowem kluczowym: przyjemność.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.