Le padel jest coraz bardziej widowiskowym sportem, a dzisiejsi zawodnicy regularnie oddają nam niesamowite strzały. Jeśli World Padel Tour zaproponowany w 2020 roku trzyczęściowa kompilacja jego najlepszych punktów w historii, możliwe, że sytuacja trochę się zmieniła po halucynacyjnych ciosach, które mogliśmy zobaczyć w 2021 roku…

Już Ci o tym mówiliśmy, oto przynajmniej jeden z najbardziej spektakularnych punktów roku. Uderz piłkę w plecy w boczne okno, aby potoczyć się po skosie… Niesamowity gest od młodego Argentyńczyka Leo Augsburgera, który zaskoczył wszystkich!

Sanyo Gutiérrez regularnie raczy nas ujęciami z innych miejsc, ujęciami, których nikt sobie nie wyobrażał. Tak było zwłaszcza w okresie Mistrzowski Finał WPT 2020 lub ostatnio podczas WPT Valencia Open, gdzie wypuścił niesamowity gest, który znajdziesz ICI. Punkt, który koniecznie przypomina ten z Meksyku w 2019 roku.

Powrót do APT Padel Tour, dla legendarnego „puntazo” podczas meczu pomiędzy Arce/Dal Bianco i Aguirre/Restivo podczas Torreón Open. Punkt pełen zwrotów akcji i nieprawdopodobnych ciosów, tak jak lubimy, do obejrzenia ICI.

Jak widać poniżej, ogólnie 10 najlepszych punktów WPT roku 2021 jest po prostu niesamowity, a kilka punktów z tego Top można wyraźnie wymienić w dyskusji jako najpiękniejsze w roku. .

A Ty, jakie punkty najbardziej pamiętasz? Jednego jesteśmy pewni, na pewno nie wybierzesz punkt, który trwał ponad 6 minut w Mexico City...

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.