Dziś musi opuścić wydanie malarstwa World Padel Tour Alicante, trzecie w tym sezonie zawody na torze zawodowym w Hiszpanii.

Po rozczarowujących wynikach w Logrono nastąpią zmiany w zespołach Bastiena Blanqué, Johana Bergerona i Maxa Moreau.

Robin Haziza będzie miał nadzieję na lepszy remis niż Logrono i Jeremy Scatena, który właśnie osiągnął najlepszy ranking w swojej karierze (115e), będzie chciał kontynuować swój doskonały początek sezonu.

Niestety paryska para złożona z Adriena Maigreta i Benjamina Tisona nie mogła wejść do stołu. To pokazuje, że w tym turnieju będzie bardzo wysoki poziom.

U dziewcząt Alix Collombon będzie chciała rozpocząć sezon. Po bardzo skomplikowanych losowaniach 2 szczęście się powiedzie. Poziom jest na miejscu, na razie brakuje mu tylko odrobiny sukcesu.

Laura Clergue będzie chciała odzyskać zaufanie do WPT. Dobre wyniki są obecne w innych turniejach, pozostaje kliknięcie na głównym torze.

Léa Godallier i Melissa Martin będą chcieli kontynuować naukę na najwyższym poziomie. Przegrana w rundzie 1er w Marbelli, porażka w rundzie 2nd w Logrono ... cel wygranych 2 w tym turnieju wydaje się rozsądny.

Jonathan Uzan

Specjalista w World Padel Tour, Jonathan zarządza stroną WPT na Facebooku PADEL.
Jego misja: abyś wibrował wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!