Dzięki globalnej historii sukcesu padel, budowa sądów idzie dobrze. Chcesz utwórz krótki padel, przekształcić już istniejącą ziemię w padel czy zakrywasz ślady? Oto kilku poważnych konstruktorów, którzy mogą pomóc w realizacji projektu.

Który dekarz na Twój pas startowy padel ?

Oto 2 głównych graczy w zasięgu padel we Francji :

 • ACS który zarządza konstrukcją, a także osłoną padel.
 • W 100% francuskie konstrukcje ze stali ocynkowanej lub ze stali klejonej warstwowo, które są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami, dzięki czemu wszystko spełnia normy FFT i jest certyfikowane jako zgodne.

 • Lauralu to także w 100% francuski producent oferujący rozwiązania modułowe w 3 formułach: wynajem, wynajem finansowy lub zakup. Nowe i używane konstrukcje dla padel, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i pół-wewnętrznego, które również spełniają wszystkie standardy FFT.

Twórcy torów padel

Jeśli chodzi o głównych producentów padel, poniżej znajdziesz różnych ekspertów w tej dziedzinie, którzy mogą sprawić, że będziesz chciał zbudować pole w pobliżu swojego domu lub klubu. Zwróć uwagę, że niektórzy producenci oferują również pokrowce:

 • Concasport : bardzo aktywny marketing francuskiego producenta padel z kreacjami szytymi na miarę, z możliwością personalizacji absolutnie wszystkich pożądanych części. Ważny szczegół: przybycie do ich zespołu mistrza Europy 2015 Robin Haziza.
 • My Padel Sądy : producent znany z dużych projektów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w szczególności w Dubaju, My Padel Court produkuje korty Premium na całym świecie jako duża międzynarodowa firma.
 • Kip Sport Padel : konstruktor terenu, ale także dostawca akcesoriów Kip Sport Padel realizuje projekty w całości, wewnątrz lub na zewnątrz, aż do powstania klubu padel klucze w ręku.
 • VW Sports Padel: prawie stuletnia firma VW Sports Padel zaczął skracać padel od kilku lat z krótkim szkłem i metalem lub wysokiej jakości szkłem i drewnem. VW oferuje również 3 różne osłony.
 • technopadel: Hiszpański budowniczy ziemi padel z 2 strefami kortów, Technopadel oferuje również korty dla dzieci z opatentowaną podłogą ograniczającą kontuzje.
 • Padel na świecie : historyczny budowniczy torów w Hiszpanii, Padel na świecie osiąga wszystko, co jest możliwe i wyobrażalne: zdejmowane lub stałe, jeden lub więcej kortów, klasyczny, częściowo zadaszony lub kryty, mały kort lub duży kompleks padel !
 • xtrem Padel: partner World Padel Tour w Hiszpanii ten renomowany producent produkuje korty w różnych wariantach ze stalowymi kratami, szkłem, sztuczną murawą i po stosunkowo dobrych cenach.
 • Padelsąd : Francuski producent w regionie Bordeaux od 1988 roku, Padelsąd robi krótko padel szyte na miarę z wieloma możliwymi opcjami: grubość tafli szklanych, rodzaj powierzchni itp. Wszystko to jest zgodne ze standardami FIP.
 • EPS Padel : ten francuski producent padel dba o projekty od A do Z: od pomysłu podstawowego do dostarczenia padel i równomierną konserwację, z osiągnięciami gwarantowanymi nawet przez 15 lat!
Sylvain Barnett

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.