Istnieją setki marek rakiet od padel, a kupując pala nie zawsze jest łatwo wiedzieć, który wybrać.

Przegląd marek rakiet śnieżnych, którym możesz zaufać. Marki, które uczestniczą w rozwoju padel Francuski, inwestując konkretnie w komunikację naszego sportu. Ci partnerzy śledzą nas od dawna i mimo kryzysu zdrowotnego wciąż tam są!

Babolat

Francuska marka, sponsorzy Babolat światowy numer 1 Juan Lebron, szczególnie ofensywny gracz. Atakujący są również preferowanym celem marki, zwłaszcza w przypadku jej trzy nowe Viperyw tym Technical Viper, który pokonał już mistrza Francji Bastiena Blanqué.

Czarna Korona

W Black Crown lubimy również numer 1, ponieważ marka od lat sponsoruje Martę Marrero, jedną z najlepszych zawodniczek WPT. Korzystają na tym również Eli Amatriain i Tito Allemandi wszechstronne i zwrotne rakiety.

vibora padel marrero

Bullpadel

W Bullpadel, jeden z liderów rynkuw programie są także gwiazdy WPT, w tym Paquito Navarro, Maxi Sanchez, Alejandra Salazar i Juan Tello. Duży wybór pali o różnych kształtach i dla graczy na wszystkich poziomach, w tym oczywiście sygnowane modele mistrzów.

Wysoka piłka Paquito Navarro

Cartri

W Cartri gwiazdą jest rakieta! Palas bardzo wysokiej klasy, wykonane ręcznie w Hiszpanii, i które są wyposażone w najnowsze technologie, takie jak rury karbonowe 24k lub karbon / kevlar. Wszystkie kształty i rodzaje pianek, aby dostosować się do wszystkich graczy.

Dunlop

Dunlop, który dostarcza rakiety Juani Mieres, Patty Llaguno i Ramiro Moyano, jest marką cenioną za elastyczność dziąseł i bardzo przyjemny i wygodny w dotyku, w tym zupełnie nowy japoński karbon 6k.

 

Head

Head to znana na całym świecie marka, która sponsoruje również graczy WPT, takich jak Sanyo Gutierrez, Ariana Sanchez czy Francuz Johan Bergeron i Alix Collombon. Z wysokiej jakości rakiety dla graczy na wszystkich poziomach, wyposażony w pianki FOAM, zapewniające doskonałą wydajność piłek i elastyczność, aby chronić stawy.

Bekhend Sanyo Gutierrez Alpha Pro V

Kelme

Kelme to marka, która zapowiada kolor swoim logo w kształcie łapy. Z rakiety śnieżne z imionami zwierząt dla a padel agresywny. Wysokiej jakości produkty, które uwiodły gracza World Padel Tour José Rico Dasi!

Jose Rico world padel tour

Kuikma

Kuikma oferuje palas z wyjątkowy stosunek jakości do ceny bez rezygnacji z technologii, takich jak karbon 12k lub koncepcja Full EVA. Różne kształty, różne twardości gumy, każdy znajdzie coś dla siebie i znajdzie coś dla siebie!

Nox

Nox, oficjalna rakieta WPT, zespół różnych gwiazd padel : Agustin Tapia, bliźniaki Alayeto, Miguel Lamperti; ale także Francuzi Benjamin Tison i Léa Godallier. Hiszpańska marka oferuje rakiety na wszystkie poziomy i do wszystkich typów gry, w tym wiele modeli z wyższej półki używane przez profesjonalnych graczy.

Nox padel nowe rakiety tapia alayeto lamperti

Królewski Padel

Królewski Padel, która sponsoruje APT Padel Tour, to marka ekspert w dziedzinie pochłaniania drgań. Wysokiej jakości paletki z miękkiej gumy, doceniane przez zawodników chcących zadbać o łokieć.

Varlion

Varlion to marka, która zawsze oferuje różne rodzaje rakiet w czołówce innowacji, dzięki opatentowanym technologiom, które sprawiają, że Jérémy Scatena jest bardzo szczęśliwy. Inną cechą szczególną jest możliwość wyboru między gumką letnią a zimową.

Spojrzenie w piłkę Jérémy Scatena

Wilson

Nie musimy już przedstawiać Wilsona, który dokonał głośnego powrotu do świata rakiet śnieżnych z padel en sponsorowanie Fernando Belasteguina. Amerykańska marka oferuje oprócz linii Bela modele o charakterystyce inspirowanej rakietami tenisowymi, Blade, Pro Staff i Ultra.

rakieta fernando belasteguin padel Wilson

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !